top of page

HAKKIMIZDA

Firmamız çeşitli ev dışı tüketim malzemelerini Antalya ve ilçelerinde yer alan, Cafe, Restoran, Otel ve Bistro gibi noktalara ihtiyaçları doğrultusunda, en iyi hizmet ve kaliteli ürün tedariki ilkesi ile kurulmuştur.

Şirketimiz kısa süre içerisinde iş hacmini arttırmış ve sektörün öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kaliteli ürünler ve hizmet ile sürekli müşteri memnuniyeti ve karlılığını, hedef olarak belirleyen Aykaş pazarlama.  Ev dışı tüketim sektörünün yenilikçi firmasıdır.

Aykaş pazarlama ilk günden bu güne kadar, müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin bizden beklentilerini karşılama arzusu ile kısa süre içerisinde sektörde yer alan öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Çözüm odaklı çalışan ekibimiz için, siz kıymetli paydaşlarımızın memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana, kusursuz organizasyon yapısını oluşturduk ve geliştirdik. Böylelikle hem zamandan kazanmış olduk, hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağladık. Siz değerli paydaşlarımıza daha iyi hizmet vermek adına, eğitime ve sistemimizi geliştirmeye önem veriyoruz. Teknolojik altyapıyı da kullanarak, daha kısa sürede müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri sağlıyoruz.

Gıda güvenliğine önem veriyor, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılıyoruz. İç ve dış piyasalardaki gelişmeleri takip ederek, yenilikçi fikirleri firmamız bünyesinde uyguluyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek, kalite standartlarımızı her geçen gün daha da yükseğe taşıyoruz.

bottom of page